Od pondělí 16. března 2020 začne Základní škola Bystřice vyučovat pomocí nástrojů distančního vzdělávání (v platnosti jsou i úkoly z předchozího týdne). Na každý den dostane žák balíček úkolů podle stávajícího rozvrhu. Učitelé budou využívat různé metody, jak úkoly k žákovi dostat i jak se vypracované úkoly navrátí zpět učiteli. Mezi metody bude patřit informování na třídních webových stránkách, BAKALÁŘI (KOMENS), e-mailová korespondence, e-learning, a předávání hotových prací (např. pracovní listy) na sběrných místech (podatelna městského úřadu, boční vchod do ZŠ – vstup do pobočky ZUŠ). Případná další upřesnění či změny je nutné pravidelně sledovat na webových stránkách školy.

Webová aplikace

Přístup do webové aplikace Bakaláři naleznete zde:

Důležité informace

ZŠ Bystřice - rychlé kontakty
317 793 300 nebo 602 410 394
 

Školní jídelna
317 793 293
 

Stránky města Bystřice
www.mestobystrice.cz
 

Dětský lékař - MUDr. Březina
317 793 813

Školní časopis online

Stránky online školního časopisu můžete najít zde:
http://casopis.zsbystricebn.cz/

Archiv novinek