Ve středu 4. 3. se konalo školní kolo recitační soutěže Dětská scéna Benešovska. Své krásné básně a texty přišlo přednést celkem 58 dětí z celé školy. Nejvíce recitátorů bylo v 1. kategorii, celkem 32.

Nejmenší prvňáčkové nás překvapili svojí odvahou vystoupit před svými staršími spolužáky a rodiči. I starší žáci se nedali zahanbit a předvedli nám krásné výkony. Velká pochvala patří žákyním  deváté třídy.

V okresním kole, které se koná 12. března v Bystřici, nás budou reprezentovat: Anna Kulhánková a Tomáš Fiala za 1. kategorii, Jáchym Slánský za 2. kategorii, ve 3. kategorii postoupila Natálie Tůmová, ve 4. kategorii Libor Svítil.

 

Webová aplikace

Přístup do webové aplikace Bakaláři naleznete zde:

Důležité informace

ZŠ Bystřice - rychlé kontakty
317 793 300 nebo 602 410 394
 

Školní jídelna
317 793 293
 

Stránky města Bystřice
www.mestobystrice.cz
 

Dětský lékař - MUDr. Březina
317 793 813

Školní časopis online

Stránky online školního časopisu můžete najít zde:
http://casopis.zsbystricebn.cz/

Archiv novinek