Vážení rodiče

od nového školního roku přecházíme na elektronické žákovské knížky. Na webové stránce školy naleznete odkaz Bakaláři – webová aplikace, po přihlášení se dostanete na stránku, kde budou všechny známky Vašeho dítěte. Přihlašovací údaje přinese žák ze školy 3. září. Žáci také dostanou papírový žákovský průkaz, kde bude omluvný list a zprávy o chování. Věřím, že elektronické žákovské knížky budou přispívat k lepší informovanosti o prospěchu Vašich dětí.

Martin Gruber

Webová aplikace

Přístup do webové aplikace Bakaláři naleznete zde:

Důležité informace

ZŠ Bystřice - rychlé kontakty
317 793 300 nebo 602 410 394
 

Školní jídelna
317 793 293
 

Stránky města Bystřice
www.mestobystrice.cz
 

Dětský lékař - MUDr. Březina
317 793 813

Školní časopis online

Stránky online školního časopisu můžete najít zde:
http://casopis.zsbystricebn.cz/

Archiv novinek