Dívčí tým z II. stupně ZŠ ve složení Zdeňka Hašková, Adéla Kaprálková, Kateřina Filipová, Kristýna Dvořáková, Michaela Podroužková, Pavlína Klímová, Pavlína Ševčíková, Natálie Pechová, Nikola Burdová, Barbora Fulínová, Eva Vaněčková a brankářka Nikola Bokšová vyrazil 6. 11. 2014 na florbalový turnaj O neveklovský měšec do sportovní haly OA Neveklov. I když to pro ně byla v tomto složení úplná premiéra, obsadily (určitě i díky trenérským radám a vydatné hlasové podpoře trenéra pana Vojtíška) hezké 6. místo z 10 zúčastněných družstev.
Webová aplikace

Přístup do webové aplikace Bakaláři naleznete zde:

Důležité informace

ZŠ Bystřice - rychlé kontakty
317 793 300 nebo 602 410 394
 

Školní jídelna
317 793 293
 

Stránky města Bystřice
www.mestobystrice.cz
 

Dětský lékař - MUDr. Březina
317 793 813

Školní časopis online

Stránky online školního časopisu můžete najít zde:
http://casopis.zsbystricebn.cz/

Archiv novinek