V pátek 14. září 2018 se v Bystřici na stadionu uskutečnilo okresní kolo Středočeské In-line brusle. Naše škola měla v každé kategorii několik zástupců, z nichž se někteří umístili na medailových pozicích.

Za kategorii Nejmladší dívky na 2. místě skončila Nevanová Alžběta, v kategorii Nejmladší chlapci 1. místo obsadil Žížala Matěj.

V kategorii Mladší dívky 2. místo vyjela Vašáková Anna, v kategorii Mladší chlapci si pro 3. místo dojel Máca Ondřej.

Kategorii Junior dívky ovládly naše žákyně Michaela Suková (1. místo) a Hovorková Anna (2. místo). Daniel Kohout si vyjel 2. místo v kategorii Junior chlapci.

Ve středu 26. 9. 2018 se naši žáci zúčastnili krajského kola konaného v Benátkách nad Jizerou. I přes velkou konkurenci, které naši žáci čelili, si vyjeli obdivuhodná umístění – Alžběta Nevanová (5. místo), Matěj Žížala (8. místo), Anna Vašáková (14. místo), Ondřej Máca (8. místo), Micheala Suková (5. místo), Anna Hovorková (8. místo) a Daniel Kohout (9. místo).

Žákům gratulujeme za krásné výsledky a děkujeme za reprezentaci naší školy! 🙂