Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás seznámili s novinkou,  kterou pro Vás chystáme ve stravovacím provozu. Od 29.září dojde ve školní jídelně k zavedení výběru ze dvou jídel – neplatí pro 1.třídy. To znamenáže počínaje 2. třídou si může strávník (rodiče) provádět objednávku stravy. Tento výběr bude možné uskutečnit přes internet – www.strava.cz  nebo přes objednávací terminál ve školní jídelně.

Všem přihlášeným strávníkům je automaticky přihlášen oběd č.1 a v případě zájmu o pokrm č.2 si musí sami provést patřičnou změnu. Provedená změna je závazná a při výdeji není možné druh pokrmu měnit!  Jídelníček bude zadán vždy minimálně na 14 dní, možnost volby oběda č.2 bude ukončena 4 pracovní dny před varným dnem.

Jestliže nebude o jeden z nabízených pokrmů dostatečný zájem a objednaný počet bude menší než 20 porcí, bude automaticky všem strávníkům, kteří budou na tento oběd přihlášeni, přidělen pokrm, jehož počet bude převažovat.

Je bezpodmínečně nutné, aby strávníci měli každý den čip!!!! (Bez čipu nelze při výdeji u okénka zjistit, který pokrm má strávník objednán. Strávník bez čipu si bude muset před výdejem u vedoucí ŠJ  vyzvednout  potvrzení o čísle objednaného pokrmu.)

Odhlašování obědů prostřednictvím terminálu nebo služby přes internet www.strava.cz – max do 14.00 hod den předem. Dále je možné obědy odhlašovat pouze z důvodu nemoci na tel. 317 793 293 do 8.00 hod ráno v den oběda.

Registrace služby přes internet – www.strava.cz

• Každý, kdo bude chtít tuto službu využívat, si musí zažádat na e-mail –jidelnabystrice@seznam.cz o registraci služby.
  •  Jako předmět zadáte: strava.cz – jméno, příjmení (u žáků ZŠ uveďte třídu )
  •  Na tuto adresu pak budou zaslány pokyny k přihlášení uživatele – tzn. „Nastavení pro objednávání po internetu“ (kód ŠJ – zařízení, uživatelské jméno a heslo)

Objednávání stravy

• Objednávání stravy se bude provádět na internetové adrese: www.strava.cz
  • Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položky: Zařízení, Uživatel a Heslo (obdržíte při registraci).
  • Nyní jste nasměrováni do své jídelny a můžete objednávat stravu
  • Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávky. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
  • Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz